Horský apartmán 2+kk s předzahrádkou
Apartmán o dispozici 2+kk je součástí komorního projektu Slunečný svah, který citlivě navazuje na architekturu krkonošských chalup a zároveň přináší současné standardy horského bydlení. Projekt vzniká v klidné části Špindlerova Mlýna s přímým výhledem na sjezdovku a jen několik minut od centra města.
Jednotka o podlahové ploše 42.9 m² se nachází v 1. podlaží a nabízí komfortní zázemí pro rekreaci v kterémkoli roční období. Dispozice zahrnuje prostorný obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a vstupní předsíň. K apartmánu náleží předzahrádka a parkovací stání. Jednotka je dokončena v provedení fit out – s hotovou koupelnou, podlahami, interiérovými dveřmi a veškerou přípravou pro kuchyň i technologie. Projekt nabízí obyvatelům společné zázemí pro úschovu sportovního vybavení a zároveň díky promyšlenému umístění i dostatek soukromí. Energeticky úsporný provoz zajišťuje tepelné čerpadlo v kombinaci s fotovoltaikou.
Slunečný svah se nachází na jižním svahu nad centrem Špindlerova Mlýna. Díky nadmořské výšce přes 700 m n. m. nabízí nádherné výhledy na údolí i okolní hřebeny. V pěší vzdálenosti je centrum města s restauracemi, obchody a sjezdovkami, včetně přímého napojení na lyžařský areál. Lokalita je ideální nejen pro zimní sporty, ale i letní turistiku, cyklistiku a celoroční relaxaci v přírodě.
ID nemovitosti
SM13
podlaží
1
stav
Fit out
celková plocha
61,1 m²
podlahová plocha
42,9 m²
orientace
J
předzahrádka
18,5 m²
vlastnictví
osobní
Soubory ke stažení
Občanská vybavenost v okolí
Slunečný svah
Prémiové apartmány s čistou duší hor
Stylová horská vila po citlivé rekonstrukci nabízí 9 apartmánů a 2 byty v provedení fit-out – s dřevěnými podlahami, novými koupelnami a neopakovatelnou atmosférou. Na sluneční terase s lehátky a grilem můžete strávit celé odpoledne, v klidové zóně se záhony zapomenout na čas. Kolárna, lyžárna, výhledy na Krkonoše. Slunečný svah je váš horský úkryt.
Máte dotaz? Jsme tu pro vás.
Napište nám – ozveme se co nejdříve.
